Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Hurtownia wkładów
kominowych
Kominiarz

Frezowanie kominów

Galeria zdjęć

Kontakt

Kwasoodporna obrotowa nasada komina (Rotomax 3 fenix) strażak/kogut z podstawą fi 180


Montuje się ją na przewodach kominowych spalinowych i dymowych. Nasada jest bardzo wydajna. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, wylot nasady ustawia się po zawietrznej stronie wiejącego wiatru - powoduje powstanie podciśnienia potrzebnego do prawidłowego działania komina. Zapobiega cofaniu się spalin, jest odporny termicznie oraz wspomaga ciąg.

Zabezpiecza również luft kominowy przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Stosowanie nasad kominowych zaleca się w przypadkach gdy budynek jest zlokalizowany w miejscu o niekorzystnym ukształtowaniu terenu a wiejący wiatr wtłacza powietrze do komina. Nasze nasady kominowe zgodnie z zaleceniami prawnymi umożliwiają szybki demontaż w celu przeprowadzenia rewizji kominów.

Nasada umożliwia wyczyszczenie komina bez potrzeby demontażu górnej części. Strażak wykonany jest z blachy kwasoodpornej polerowanej na lustro dlatego może dodatkowo stanowić eleganckie wykończenie komina.


Szczegóły
  • Materiał: stal kwasoodporna

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r weszły w życie nowe przepisy RODO, dotyczące informowania użytkowników o przetwarzaniu danych osobowych przez strony internetowe.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję