Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Hurtownia wkładów
kominowych
Kominiarz

Frezowanie kominów

Galeria zdjęć

Kontakt

Frezowanie kominówW wielu przypadkach powodem złego ciągu w odprowadzaniu spalin są zbyt małe średnice istniejących przewodów kominowych. Najlepszym wyjściem, które pozwoli uniknąć niebezpieczeństwa związanego z zatruciem i zaczadzeniem jest frezowanie kominów.

Nasz zakład kominiarski oferuje usługę frezowania, czyli rozwiercania przewodów kominowych. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie na rekonstrukcję zniszczonego komina poprzez zwiększenie jego średnicy. Jednocześnie technologia frezowania kominów jest nowoczesna i bezinwazyjna, ponieważ nie wymaga rozbierania cegieł ani wykonywania żadnych otworów i bruzd w ścianach komina.

Dokonując frezowania kominów można skutecznie powiększyć pole powierzchni czynnej przekroju poprzecznego danego przewodu kominowego aż do pożądanej średnicy, choć nie więcej niż o 1/3 szerokości cegieł wiązania komina.

Usługa frezowania przebiega dwuetapowo:
  • pierwszy krok to wykonanie dokładnego przeglądu przewodu kominowego
  • drugi – usunięcie zbędnych warstw z wnętrza komina, przy użyciu głowic łańcuchowych napędzanych agregatem hydraulicznym, powiększając jego prześwit
Frezowanie komina oprócz powiększenia prześwitu przewodu kominowych daje również możliwość:
  • oczyszczenia wnętrza przewodów kominowych z bardzo twardych i trudnych do usunięcia złogów sadzy szklistej lub smoły, których nie da się usunąć tradycyjnym sprzętem kominiarskim
  • wygładzenia ścianek wewnątrz przewodów kominowych z wypływów i nawisów zaprawy, fug, cegieł lub kształtek ceramicznych bez uszkodzenia ich pierwotnej struktury.
Usługa frezowania komina jest wykonywana przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników.

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r weszły w życie nowe przepisy RODO, dotyczące informowania użytkowników o przetwarzaniu danych osobowych przez strony internetowe.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję